Чоловічий гаманець з натуральної шкіри Geccu Чорного кольору
- Немає в наявності
- Код: 801
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожаный мужской кошелек Geccu , мужское портмоне в классическом стиле. Выполнен из натуральной кожи хорошего качества. Хорошо прошит, кожа не растягивается и не трескает. Данная модель довольно вместительна и не занимает много места. Закрывается на кнопку. Внутри 3 основных отдела под купюры: 2 простых и 1 на молнии, 2 фото окна под фотографию или прав, 1 на кнопке под мелочь, 5-6 под кредитные карточки. Фурнитура серебро. Универсальный, миниатюрный дизайн портмоне отлично подойдет для уверенных мужчин.

В закрытом виде:
Длина 11.5 см
Ширина 9.5 см
Толщина 2 см
Вес 130 грамм
Інші моделі у нас тут.

В закрытом виде:
Длина 11.5 см
Ширина 9.5 см
Толщина 2 см
Вес 130 грамм
Інші моделі у нас тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geccu |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 130 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5-6 |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 570 ₴









