Жіночий Класичний шкіряний гаманець Balisa Чорного кольору великий
- Немає в наявності
- Код: 799
912 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець Balisa з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Оригінальний дизайн виконаний з якісної натуральної шкіри. Аксесуар щільно закривається на магніт і має 6 відділень під грошові кошти, 4 під кредитні картки або документи, а так само 1 потайної кишеньки на блискавці під дрібниця. На задній стороні розташований додатковий відділ. Гаманець місткий, багатофункціональний і вмістить необхідні жіночі приналежності. Жіноче портмоне буде відмінним подарунком для ваших близьких. Дана модель поставляється у фірмовій коробці Balisa.

Характеристика:
Матеріал: натуральна шкіра
Застібка: Магніт
Фурнітура: Срібло
Довжина 18.5 см
Висота 9.5 см
Товщина 3.5 см
Вага 200 грам
Інші моделі Ви можете подивитися ТУТ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Вага | 250 г |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4-5 |
| Кількість відділень для купюр | 5-6 |
| Оздоблення та прикраси | фурнітура |
- Ціна: 912 ₴









