Жіноча шкіряна сумка з натуральної італійської м'якої шкіри Galanty
- Немає в наявності
- Код: 681
2 337 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна сумочка Galanty Попелу-троянди
Кожній дівчині хочеться мати красиву сумку, в яку помістилося б все необхідне. Модель Galanty з італійської м'якої шкіри саме те, що вам потрібно! Відмінно тримає форму в порожньому вигляді, середньої жорсткості строчки рівні, тверде дно. Всередині одне велике основне відділення, переделено перегородкою на дві частини, 2 досить містких кишені на блискавці і 2 невеликих кишені для телефону або ключів. На задній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці. 4 металеві ніжки для зручного та практичного розташування на будь-якій поверхні. Вона стильна, містка, підійде до будь-якого образу. Зацікавилися? Замовляйте її у нас прямо зараз!
Основна інформація про товар
![]() |
Виконана в класичному кольорі, фурнітура — у срібному. |
![]() |
Розміри — 35×12×27 см, використовується дорога італійська шкіра. |
![]() |
Механізм відкриття/закриття сумки — блискавка. |
![]() |
Сумочку можна носити в руках, використовуючи звичайні ручки, і на плечі — з допомогою ременя. |

Додаткова інформація про товар
![]() |
Усередині сумки одне велике відділення, яке поділена перегородкою на 2 частини. |
![]() |
Рядки ідеально прошиті, дно — тверде, на ньому є металізовані ніжки. |
![]() |
У ній є пара містких кишені на блискавці й два стандартних відділу для ключів, телефону. |
![]() |
На сумочці є бокова кишеня на замку, дві зручні ручки. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати елітну жіночу сумочку за вигідною ціною ви можете на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 110 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
| Колір | Попелу-Троянди |
- Ціна: 2 337 ₴

















