Чоловічий гаманець з затиском для грошей Cardinal з натуральної шкіри на магніті, Коричневий
- Немає в наявності
- Код: 796
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий класичний шкіряний гаманець-затиск для грошей Cardinal . Портмоне для чоловіка - не тільки зручно і практично, але і оригінальний подарунок для сучасного чоловіка. Виконаний з якісної натуральної шкіри, що забезпечить практичність і довгу експлуатацію, комфорт і практичність. Класичний варіант гаманця сподобається будь-якого серйозного, ділового чоловіка. Заривається на магніт. Всередині 2 відділу грошових купюр 1 з них на блискавці, 8-9 відділів для кредитних карт, 1 затискач. На задній стороні гаманця розташований кишеню на блискавці. Таке портмоне не займає багато місця, і в той же час місткий і зручний.
Довжина 11.5 см
Висота 9.5 см
Товщина 2 см
У комплект йде коробка.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8-9 |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 741 ₴









