Шкіряна сумка Ніжно рожевого кольору
- Немає в наявності
- Код: 795
1 938 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна сумка Середнього розміру
Шукаєте універсальну сумку для повсякденного життя, ділових зустрічей або побачень? Зверніть увагу на дану модель. Вона стильна, лаконічна, невелика але містка. Сумка буде поєднуватися як з одягом в діловому стилі, так і кежуал. Весняний цвіт моделі буде дуже до речі. Шкіряна жіноча сумка виконана модельному ряді 2019 року, яка відмінно підійде як для повсякденного носіння, так і урочистих заходів. Дана модель універсальна, її можна носити як на плечі, так і за ручку для перенесення під різні образи. Вона закривається на блискавку, з обох сторін ми потрапляємо всередину сумки, зручно, практично не потрібно зайвий раз розгортати до себе зовнішньою стороною. Всередині 2 відділу на блискавці, 2 кишеньки. Так само маємо зовнішній і задній кишені на блискавці.
Довжина 27 см
Висота 23 см
Ширина 10 см
Довжина ременя 120 см
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана із щільної шкіри, вона відмінно тримає форму навіть в порожньому вигляді. |
![]() |
Розмір — 27×10×23 див. |
![]() |
Окуляри помада туш, жіночі штучки завжди з собою |
![]() |
Ручка для носіння в руці, є регульований ремінь — див. |

Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі «Ніжно рожева», фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру. |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно. |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку з обох сторін, що дозволяє не розгортати сумку зайвий раз. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бакетбег |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 938 ₴

















