Середня сумка на колесах (62л) Синя (57*34*35) Валізу дорожня сумка на колесах
- Немає в наявності
- Код: 792
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на колесах підійде для дальніх поїздок. Зберегти Ваш вантаж від пошкоджень а також захистити від води це про дану модель так само має водовідштовхувальне просочення. Одне велике відділення зовнішній і тильний кишеня на блискавки по всій довжині сумки.
Характеристика:
- верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка з фіксатором висоти
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: оксфорд 400D зносостійкий водонепроникний.
Маленька:
Довжина 57 см
Ширина 34 см
Висота 35 см
Об'єм 62 л
Вага 2,4 кг
Характеристика:
- верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка з фіксатором висоти
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: оксфорд 400D зносостійкий водонепроникний.
Маленька:
Довжина 57 см
Ширина 34 см
Висота 35 см
Об'єм 62 л
Вага 2,4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 57 см |
| Глибина | 35 см |
| Об`єм | 62 л |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 140 ₴









