Сумка дорожня на колесах CQW 50 х 28 х 33 см 45л Маленька Фіолетова
- Немає в наявності
- Код: 519-м-7
950 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Сумка дорожня на колесах, що складається з місткого відділення на блискавці, і зовнішнього кишені попереду, а так само є вертикальний кишеню під. зонт,гребінець та інших довгих речей. Переливчасте тканина з відтінком фіолетового. Висувна ручка. Сумку можна носити з допомогою 2х ручок. Матеріал сумки оксфорд 400D ковзний водовідштовхувальний. Сумку можна використовувати на кожен день, далеких поїздок, подорожей.
- Верхня ручка для перенесення і зручного хвату;
- Переливчасте тканина.
- додаткова кишеня на блискавці для зберігання особистих речей і аксесуарів ;
- Двотрубна висувна ручка;
- 2 колеса з пластику прогумовані, тихий хід хорошої якості,
Матеріал: нейлон 400D зносостійкий,водонепроникний
Розмір:
Довжина 50 см
Ширина 28 см
Висота 33 см
Вага: 1,6 кг
Об'єм: 45 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CQW |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 45 л |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 33 см |
| Вага | 1.6 кг |
- Ціна: 950 ₴






