Великий бордовий шкіряний жіночий гаманець Cardinal
- Немає в наявності
- Код: 789
1 482 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий великий, місткий гаманець Cardinal з натуральної шкіри - не тільки гарний і вишуканий, але і місткий місткий і комфортабельний. Такий незрівнянний, видатний гаманець виконаний з якісної натуральної шкіри, всі шви рівні і якісна фурнітура кольору золота. Аксесуар закривається на кнопку. Всередині 4 відділів під грошові кошти, 1 відділ на блискавці для грошей або документів,16 для кредитних карт (9 з них закривається клапаном на кнопці для кращого збереження), 1 фото вікно. На задній стороні розташований додатковий кишеню на блискавці під дрібниця. Жіноче портмоне буде відмінним подарунком для ваших близьких. Дана модель поставляється у фірмовій коробці Cardinal.

Характеристика:
Матеріал: натуральна шкіра
Застібка: Кнопка
Фурнітура: Золото
Висота 20 см
Довжина 10.5 см
Товщина 2 см
Вага 260 грам
Інші кольори ТУТ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 260 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для купюр | 4-5 |
| Оздоблення та прикраси | лакова шкіра, фурнітура |
- Ціна: 1 482 ₴









