Чоловіча спортивна сумка планшетка under armour білий значок
- Немає в наявності
- Код: 029
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка планшетка для чоловіка. Невеликий розмір але містка буде відмінним подарунком для вашого близької людини. Спортивна сумка через плече вмістить в себе все необхідне: Ключі, телефон, гаманець і тд. Закривається на блискавку усередині одне відділення переделено на дві частини для більш зручного розташування ваших речей. Зовнішній кишеню і тильний кишеня на блискавці.
- штучна шкіра
- розмір 21 Х 16 см
Інші сумки у нас на сайті Lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Довжина ручок | 1400 |
- Ціна: 342 ₴









