Сумка на колесах Середня CQW 65 л 60х32х36 см Бордова
- Немає в наявності
- Код: 519
1 130 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня на колесах, складається з місткого відділення на блискавці та зовнішньої кишені спереду, а також є вертикальна кишеня під. парасолька, гребінець та інших довгих речей.Висувна ручка. Сумку можна носити за допомогою 2 ручок. Матеріал сумки оксфорд 400D ковзний водовідштовхувальний. Сумку можна використовувати на кожен день, дальніх поїздок, подорожей.
- Верхня ручка, для перенесення та зручного захоплення;
- додаткова кишеня на блискавці для зберігання особистих речей та аксесуарів;
- Двотрубна висувна ручка;
- 2 колеса з пластику прогумовані, тихий хід гарної якості,
Матеріал: нейлон 400D зносостійкий, водонепроникний
Розмір:
Довжина: 60 см
Ширина 32 см
Висота 36 см
Вага: 1,9 кг.
Об'єм: 65 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CQW |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бордовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 65 л |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 36 см |
| Вага | 1.8 кг |
- Ціна: 1 130 ₴









