Молодіжний, багатофункціональний жіночий гаманець Темно-зеленого кольору на кнопці
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 776
228 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Женский красивый, стильный, универсальный кошелек на кнопке. Выполнен из плотной, качественной из кожи PU. Стильный дизайн и приятный материал, на вид очень женственный и, в то же время вместительный и функциональный. Такое простое решения данной модели , будет уместно к любому Вашему наряду. Открывается кошелек на кнопку. Внутри 2-3 отдела под кредитки, 1 фото окно, 1 отдел для денежных купюр,1 отдел для мелочи и несколько дополнительных отделений. Мини кошелек тройного сложения позволит разместить его в карман, маленькую сумочку или портфель. Такий класичний, зручний варіант сподобається будь-якої дівчини. Будьте модними разом з нами !
Характеристика :
Матеріал: PU Шкіра
Довжина 12 см
Висота 9.5 см
Товщина 1 см
Вага 100 г
Інші кольори даній модель ТУТ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2-3 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 228 ₴








