Жіноча сумка з натуральної шкіри Ніжно-рожевого кольору для повсякденного носіння
- Немає в наявності
- Код: 721
1 824 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна маленька сумка, містка. Виконана з натуральної шкіри, рифлена на дотик, тримає форму в порожньому вигляді. Багатофункціональна Сумка. Відкривається відкидним клапаном з магнітом, і закривається на блискавку. Всередині два основних відділи які розділені перегородкою на блискавці. Два кармашка для невеликих жіночих аксесуарів, плюс одна кишеня на блискавці. На задній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці для зберігання речей в безпеці. Є 1 регульований ремінь. Сумку можна носити на плечі, через плече або на згині ліктя. Фурнітура кольору срібла. На дні 4 металеві ніжки для зручного розташування на нерівних поверхнях. Модель зручна і має оригінальний дизайн. Стильна жіноча сумка буде поєднуватися з будь-яким нарядом або повсякденним чином.
Матеріал: Натуральна шкіра рифлена (Тайвань)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Ремінь: 140 см
Висота 20 см
Довжина 21 см
Ширина 11 см
Вага 600 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 0 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Тиснена |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 824 ₴









