Велика Бежева сумка для Леді, з натуральної шкіри
- Немає в наявності
- Код: МЖ13
1 050 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молочна шкіряна сумка.
Ця модель гармонійно доповнить образ дівчини цієї квітучої весни або літа.
Сумка виготовлена з якісної натуральної шкіри. Має одне містке відділення, яке доповнено маленькими відділеннями. Ручки мають оббивку з натуральної шкіри.
В такому кольорі дана модель виглядає стильно і гармонійно.
Вся фурнітура виготовлена з міцного металу.
Після тривалої шкарпетки шкіра не витирається, стійка до вологи і пошкоджень, Ви можете переконатися в цьому самі, купуючи в нашому інтернет-магазині різні моделі жіночих аксесуарів.
В комплект входить: ремінець для носіння сумки на плечі.
Довжина - 36 див.
Ширина - 13 див.
Висота - 24 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 050 ₴




