Жіноча сумка-клатч 2в1 BALENCIAGA
- Немає в наявності
- Код: МЖ10
945 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Balanciaga виготовлена з PU шкіри, але виділяється якістю не поступається шкіряним виробам по зносостійкості. Має одне містке основне відділення, яке доповнено невеликими нішами. Прикрашена дрібненькими бусинками, які надають ще більше стилю. Має одне містке основне відділення , а також одне додаткове на блискавці.
Колір: срібло.
Довжина: 21 див.
Висота 15 см.
Товщина: 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balenciaga |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Матеріал | PU |
| Оздоблення та прикраси | значек, форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 945 ₴








