Маленька жіноча шкіряна сумка для повсякденного використання Чорна
- Немає в наявності
- Код: МЖ07
1 076 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька сумка з натуральної шкіри підійде для повсякденного носіння,а так само для доповнення офіційного образу, і урочистості. Сумка виконана з натуральної шкіри, що гарантує тривалу експлуатацію без слідів зносу. Сумка має 2 роздільних відділення з нішами з боків і невеликим відділенням всередині на змійці. На задній частині відділення для дрібних речей на блискавці.
Довжина - 24 см
Товщина - 7 см
Висота - 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Відділення | 2-3 |
| Оздоблення та прикраси | значек, форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 076 ₴




