Шкіряний жіночий гаманець, Турецького виробництва
- Немає в наявності
- Код: МЖ06
756 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець Karya. Виконаний з натуральної шкіри, що гарантує тривалу експлуатацію. Особливістю цієї моделі є його багатофункціональність і надійність.Всередині 3 відділення для купюр і 1 відділення на блискавці. Внутрішня обробка - натуральна шкіра. Є 8 ніш для карток, а так само 2 широкі ніші для документів і ніша під 2 SIM-карти. Відділ під дрібниця розташована всередині гаманця, на блискавці. Кількість відділень: 3 для купюр; 1 для дріб'язку; 8 ніш під картки; 2 ніші для документів, ніша під 2 SIM-карти.
Довжина 19 см
Товщина 2.5 см
Ширина 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Кількість відділень для документів | 2-3 |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
- Ціна: 756 ₴









