Шкіряний рюкзак-сумка 2в1 Фіолетового кольору
- Немає в наявності
- Код: МЖ05
956 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак-сумка з натуральної шкіри Фіолетовий, середнього розміру виконаний з натуральної шкіри ( олія) фіолетового кольору , дуже зручний і місткий. Є ручка для носіння в руках , а також для носіння на спині, що робить його практичним. Вся фурнітура виготовлена з якісних матеріалів. Всередині якісна підкладка, містке відділення, крім маленьких кишеньок. При тривалій шкарпетці не витирається,висока стійкість до пошкоджень, перевірено нами! Підійде під будь-який стиль одягу.
Ширина: 9 см
Висота: 31 см
Довжина : 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 900 г |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Жорсткий каркас, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний, у зади, внутрішній, 2 великих |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 956 ₴









