Жіночий повсякденний класичний рюкзак з натуральної шкіри під масло, Чорний
- Немає в наявності
- Код: МЖ04
1 228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак середнього розміру виконаний з натуральної шкіри під масло , дуже зручний і місткий. Є ручка для носіння в руках , а також для носіння на спині, що робить його практичним. Вся фурнітура виконана з срібла. Всередині якісна підкладка, і два містких відділення , крім маленьких кишеньок. При тривалій шкарпетці не витирається, перевірено нами! Підійде під будь-який стиль одягу.
Ширина: 14 см
Висота: 32 см
Довжина : 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 900 г |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 8 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний, у зади, внутрішній |
| Особливості | форнитура, Плечовий ремінь, Регулювання розміру, Водовідштовхувальне просочення, сумісний з форматом А5 |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 228 ₴




