Гаманець Жіночий на кнопці, Коричневий 19х9х2.5 см
-50%
- Готово до відправки
- Код: 773
456 ₴
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий милий, повсякденний гаманець подвійного складання. Дана модель виконана з щільної шкіри PU. Має надійні змійки, рівні шви. Такий гаманець повинен бути у кожної дівчини яка цінує стиль і комфорт. Він місткий для своїх габаритів, зручно покласти в сумку або портфель. Всередині 3 відділу під купюри 7 відділів під кредитні картки і 1 відділ на блискавці під дрібниця або гроші. Компактний гаманець дивує своїм дизайном і безліччю відділень. Закривається на кнопку. Приємний дизайн дозволить Вам закохається в таке жіноче портмоне.
Довжина 19 см
Ширина 9 см
Товщина 2,5 см
Вага 195 грам
Інші кольори і гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Виробник | Тайга |
| Ширина | 90 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 228 ₴









