Жіночий гаманець Eremette з натуральної шкіри , Коричневий
- Немає в наявності
- Код: 770
1 368 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильне жіноче портмоне великого розміру.
Виконаний з натуральної щільної шкіри. Гаманець вирізняється своїм дизайном, а так само хорошою функціональністю. Стильний, привабливий гаманець стане незамінним для дівчини якої потрібно мати все під рукою. Досить місткий, всередині має безліч відділень. Закривається на блискавку. Можна розташувати 8 кредитних карт, 6 відділу для купюр, 1 відділ на блискавці, 1 фото вікна і 1 кишеня на блискавці. Також зовнішня кишеня для дрібних грошей або монет на блискавці. Зручно розмістити в невеликій жіночій сумочці або портфелі. Відмінний аксесуар для тих, хто любить витонченість і мінімалізм простоту використання.
Довжина 19.5 см
Висота 11.5 см
Товщина 2 см
Вага 210 грам
Висота 11.5 см
Товщина 2 см
Вага 210 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buono |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 165 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 195 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Кількість відділень для документів | 2-3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1-2 |
- Ціна: 1 368 ₴









