Чоловічий шкіряний гаманець на магніті практичний і зручний Balisa Чорний
- Немає в наявності
- Код: 769
1 254 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Вашій увазі представлений стильний та практичний варіант гаманця для повсякденного використання
Чоловічий шкіряний гаманець для грошей Balisa. Такий гаманець надійно зберігає Ваші грошові кошти та кредитні картки. Портмоне для чоловіка - не тільки зручно і практично, але й стильно. Виконаний з якісної натуральної шкіри, що забезпечить практичність і довгу експлуатацію, комфорт і практичність. Приємний на дотик і найголовніше його приємно показати і тримати в руці. Закривається на магніти. Всередині має 14 відділів під кредитні картки або документи, а так само 5 відділення під купюри, 2 фото вікна. Додатковий кишеню на блискавці для телефону, документів та інших речей. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 10 см
Довжина у відкритому вигляді 20 см
Ширина 20 см
Товщина 2 см
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | кнопка магніт |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 1 254 ₴









