Гаманець для ділового чоловіка Eremette шкіряний Чорного кольору
- Немає в наявності
- Код: 757
912 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Шкіряний чоловічий гаманець - незамінна річ для чоловіка. Вашій увазі представлений стильний, в місткий і практичний варіант гаманця для повсякденного використання. Чоловічий гаманець для грошей Eremette на кнопці. Портмоне для грошей - не тільки зручно і практично, але й стильно. Виконаний з якісної натуральної шкіри,що забезпечить практичність і тривалу експлуатацію. Закривається на кнопку. Всередині має 7 відділів під кредитні картки або документи, 3 відділи для купюр, 1 відділ на кнопці, 1 фото вікно. Таке портмоне не займає багато місця, і в той же час місткий і зручний. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 12.5 см
Довжина у відкритому вигляді 25 см
Ширина 10 см
Товщина 3 см
Вага 110 грам
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buono |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 55 г |
| Довжина | 125 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
- Ціна: 912 ₴









