Гаманець для ділового чоловіка Eremette шкіряний Чорного кольору
- Немає в наявності
- Код: 756
798 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Кожаный мужской кошелек - незаменимая вещь для мужчины. Вашему вниманию представлен стильный и практичный вариант кошелька для повседневного использования. Мужской кошелек для денег Eremette на кнопке. Портмоне для денег - не только удобно и практично, но и стильно. Выполнен из качественной натуральной кожи,что обеспечит практичность и долгую носку. Закрывается на кнопку. Внутри имеет 5 отделов под кредитные карты или документы, 2 отдела для купюр, 1 отдел на молнии. Такое портмоне не занимает много места, и в то же время вместительный и удобный. В комплект идет коробка.
Довжина в закритому вигляді 11 см
Довжина у відкритому вигляді 22 см
Ширина 10 см
Товщина 2 см
Вага 55 грам
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buono |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 55 г |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
- Ціна: 798 ₴









