Гаманець Жіночий на кнопці Baellerry, Малиновий
- Готово до відправки
- Код: 751
342 ₴
239 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Гарний і оригінальний жіночий замшевий гаманець Baellerry дизайн і матеріал, приємний на дотик і має дуже красивий вигляд. Жіночі портмоне Baellerry щодня набувають високої популярності та популярності серед покупців. Зроблений під Замшу поверхня гладка та м'яка, залишає тепле відчуття під час дотику. У дизайні нової моделі використовували, здавалося б, просте рішення. Відкривається гаманець на кнопку, всередині має незвичний вигляд, безліч відділень для розміщення всього найнеобхіднішого сучасній жінці. Розмістилися 14 кредитних карток і 2 фото вікно, відділення для дріб'язку на замку, 4 відділи для грошових купюр. Жіночий гаманець Baellerry буде чудовим подарунком для Вас або ваших рідних.
Материал: Кожа PU 
Розміри: 19 х 10.5 х 2.5 см
Відділень для карток: 14
Відділення прозорі для прав,фото: 2
Відділення для грошей: 4
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Виробник | Baellerry |
| Ширина | 105 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Застібка | Замок |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
- Ціна: 239 ₴









