Чорна чоловіча класична ділова сумка планшетка/барсетка Levis
- Немає в наявності
- Код: 744
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече, планшетка для чоловіка. Сумка зроблена з якісної, щільної шкіри PU. Добре прошита, рівні шви. Така сумка створена для того, щоб носити найнеобхідніші речі:мобільний телефон, паспорт, документи,невеликий планшет,ключі. Буде улюбленим аксесуаром для зайнятого чоловіка. Модель практичний і стильний. Закривається на клапан магніт і молниею під ним. Всередині один основний відділ і потайна кишеня на блискавці. На передній і задній частині розташована кишеня на блискавці. Носити сумку можна на плече/через плече з допомогою регульованого ременя. Фурнітура кольору срібла.
Довжина сумки 24 см
Висота сумки 26.5 см
Ширина дна 4 см
Довжина ременя 140 см
Інші чоловічі сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Довжина ручок | 1400 |
| Кількість відділень | 2-3 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 627 ₴









