Чоловіча сумка через плече \ на плечі Levis для повсякденного носіння, Світло-коричнева
- Немає в наявності
- Код: 743
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка планшетка через плече. Виконана із щільної шкіри PU. Модель виконана в діловому, класичному стилі. Ця сумка має бути у кожного зайнятого чоловіка, сумка дозволить мати все під рукою, сумісна з форматом А5. Закривається перекидним клапаном і молниею під ним. Усередині одне основне відділення і потайна кишеня на блискавці. На передній і задній частині сумки розташований додатковий кишеню на блискавці. Фурнітура кольору срібла.
Довжина сумки 24 см
Висота сумки 27 см
Ширина дна 4 см
Довжина ременя 140 см
Інші чоловічі сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Довжина ручок | 1400 |
| Кількість відділень | 2-3 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 627 ₴









