Чоловіча містка сумка через плече Levis хорошої якості, Темно-коричнева на 2 відділу
- Немає в наявності
- Код: 741
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече, планшетка для чоловіка. Сумка зроблена з якісної, щільної шкіри PU. Така сумка відмінний вибір для ділових людей. Чудово вміщається все найнеобхідніше, дрібні речі, які потрібні завжди під рукою. Виконана в класичному, діловому стилі. Підходить для повсякденного носіння, ділової зустрічі і будь-якого заходу. Має 2 відділи і закриваються на блискавку, 1 додатковий кишеню на блискавці, спереду кишеня на блискавці по довжині сумки. Фурнітура кольору срібла.
Довжина сумки 21 см
Висота сумки 26 см
Ширина дна 5 см
Довжина ременя 140 см
Інші чоловічі сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Довжина ручок | 1400 |
| Кількість відділень | 2-3 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 570 ₴









