Чоловіча містка сумка через плече Levis хорошої якості, Темно-коричнева
- Немає в наявності
- Код: 740
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече, планшетка для чоловіка. Сумка зроблена з шкіри PU. Розмір сумки місткий, відокрем закриваються на блискавку а так само маленька кишеня всередині відділення для особистих речей закривається на блискавку. Зовнішній кишеню на магніті дасть можливість носити необхідні речі завжди під рукою. Логотип Levis тиснення на шкірі. Фурнітура срібло.
Довжина сумки 20 см
Висота сумки 25 см
Ширина дна 6 см
Довжина ременя 140 см
Інші чоловічі сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Довжина ручок | 1400 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 570 ₴









