Жіночий рюкзак натуральна шкіра сумка, Чорний
- Немає в наявності
- Код: 736
2 337 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний портфель-сумка 2в1
Виконаний з щільної італійської шкіри високої якості, рівні шви і тримає форму навіть порожнім. Має сильний, приємний дизайн, гладкий і м'який на дотик. Такий класичний, стильний рюкзак оцінять оточуючі. Він має приємний, мінімальний дизайн. Сумісний з форматом А4, дуже зручно для ділової леді.
Головне про товар
![]() |
Закривається на клапан і блискавку |
![]() |
Розмір— 32*29*12 см |
![]() |
Стильний, молодіжний дизайн |
![]() |
Щільна шкіра натуральна |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Одне основне відділення безліч кишень на блискавці. |
![]() |
Виробник : Galanty |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті |
![]() |
Має місткі розміри сумісний з форматом А4 |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Жорсткий каркас, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 2 337 ₴

















