Гаманець клатч гаманець капітан америка capitan america
- Немає в наявності
- Код: 112
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець capitan america Marvel (Марвел). Гаманець з гарним дизайном, виконаний з зовнішньої сторони Гуми, всередині поліуретанова підкладка. Гаманець Рифлений, на дотик. Усередині одне основне відділення під гроші, чотири відділення під карти , одне фото вікно.
Матеріал гаманця дозволить очистити його вологою серветкою якщо він забруднився.
Довжина 11 см
Висота 9 см
Товщина 1 см
Розкладений 20 см
Вага 90 грам
Інші гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua
Матеріал гаманця дозволить очистити його вологою серветкою якщо він забруднився.
Довжина 11 см
Висота 9 см
Товщина 1 см
Розкладений 20 см
Вага 90 грам
Інші гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 90 г |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | Винний |
| Оздоблення та прикраси | капітан америка |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 570 ₴









