Жіночий місткий гаманець Baellerry, блакитний відмінний дизайн
- Немає в наявності
- Код: 751
570 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Красивий і оригінальний жіночий замшевий гаманець Baellerry дизайн і матеріал, приємний на дотик і виглядає дуже красиво. Жіночі портмоне Baellerry з кожним днем набувають високу популярність у покупців. Зроблений під Замшу поверхня гладка і м'яка, залишає тепле відчуття при дотику. У дизайні нової моделі використовували здавалося б просте рішення. Відкривається гаманець на кнопку, Усередині виглядає незвично, безліч відділень для розміщення всього самого необхідного сучасній жінці. Розмістилися 14 кредитні карти і 2 фото вікно, відділення для дріб'язку на замку, 4 відділу грошових купюр. Жіночий гаманець Baellerry буде відмінним подарунком для Вас або ваших рідних.
Матеріал: PU Шкіра 
Розміри: 19 x 10.5 х 2.5 см
Відділень для карток: 14
Відділення прозорі для прав,фото: 2
Відділення для грошей: 4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Замок |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 570 ₴









