Класична жіноча середня сумка Valentino, Червоного кольору яскрава і стильна
- Немає в наявності
- Код: 0009
1 197 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Женская сумка Valentino 2019. Выполнена из качественного материала PU. Данный материал не боится перепадов температур, износостойкий легко протереть тряпкой при загрязнениях. Средняя женская сумка держит форму, имеет отчетливый дизайн, золотую фурнитуру, данный стиль дает возможность носить ее под любой образ. Данная модель держит форму пустой, компактная средней жесткости и выделяется на фоне других сумок. Качество материала (плотное) на сумки не сэкономили. Она закрывается на молнию внутри одно большое отделение, переделено на две части. Пара кишень і два відділення на блискавці На тильній стороні розташований кишеню на блискавці. Жіночу сумку можна носити в руках за ручки або через плече з допомогою ременя в комплекті. На дні розташовані металеві ніжки.

Характеристики:
Матеріал: PU
Висота: 23 см
Ширина 30 см
Товщина 13 см
Висота ручок 14 см
Довжина плечового ременя 100 см
Вага 700 грам
Інші кольори даної моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 100 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Тиснена |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Матеріал | PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, ремені, запонки, аксесуари |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 197 ₴









