Жіноча Міні сумка LOVE через плече, з виходом для навушників, Сіра
- Немає в наявності
- Код: 00010
570 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Маленькая женская сумка Love-это тренд лета 2019. Сумка выполнена из качественного материала водостойкая не боится загрязнений, легко протереть водой. Два основных отделения, а так же небольшой продольный карман снаружи вместят в себя все необходимое, телефон ключи кошелек. На задней стороне сумки присутствует выходное отверстие для наушников. В сумке есть Два дизайнерских ремня, ярких и красочных,ее можно носить как и в руке как сумку-клатч, так и на плечо или через плечо. Маленькая компактная сумочка должна быть у любой дівчата в гардеробі. Стане Вашому улюбленим аксесуаром, а так само підійде для дитини або на подарунок.
Характеристики:
Висота 19 см
Довжина 16 см
Дно 10 см
Вага 200 грам
Плечовий ремінь 140 см
Інші кольори даної сумочки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, ремінь, Блискавка, вихід для навушників |
| Візерунки і принти | візерунок |
- Ціна: 570 ₴









