Жіноча об'ємна, плетений шкіряна сумка Galanty Чорного кольору, Новинка
- Немає в наявності
- Код: 737
2 508 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна містка сумка тоут. Виконана з натуральної м'якої шкіри в італійському стилі. Оригінальний і стильний дизайн за останнім тенденціям відомих брендів. Сумка з шкіри доповнить Ваш образ і підкреслить індивідуальність. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді, середньої жорсткості строчки рівні, тверде дно. Всередині одне велике основне відділення, переделено перегородкою на дві частини, 2 досить містких кишені на блискавці і 2 невеликих кишені для телефону або ключів, при бажанні можна від'єднати внутрішню частину і залишити удома. Фурнітура кольору срібла. Металеві аксесуари. Сумісна з форматом і А4. Закривається на блискавку. Класична велика шкіряна сумка вмістить в себе не тільки все необхідне але і ділові жіночі приналежності. Відмінно підійде для походу по магазинах, для прогулянок по місту і особливо зручно для походу на роботу. Класичний стиль сумочки буде поєднуватися з будь-яким одягом. Клатчік входить в комплект при бажанні можна зняти
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Ручки 24 см
Висота 29 см
Довжина 38 см (замір по середині)
Ширина 14 см
Вага 950 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті Lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 508 ₴









