Жіночий повсякденний класичний рюкзак Galanty з натуральної шкіри,колір Чорний
- Немає в наявності
- Код: 734
2 109 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий шкіряний портфель. Виконаний з якісної натуральної італійської шкіри. Зручна, повсякденна модель забезпечить Вам комфорт за будь-яких життєвих ситуаціях. Рюкзак відкривається відкидним клапаном, що збереже Ваші речі в безпеці і молниею під ним. Усередині одне основне відділення переделено на дві частини, а так само 1 додаткових кишеня на блискавці і 1 під звичайний телефон або гаманець. На тильній стороні розташований кишеню на блискавці. Дизайн з незвичайною застібкою. Якісна фурнітура кольору срібла. Така річ повинна бути у кожної леді в гардеробі. З ним Ви будете виглядати сучасно і елегантно.
Характеристика:
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Висота 34 см
Висота з ручкою 42 см
Довжина 26 см
Ширина 10 см
Вага-900 грам
Інші кольори і рюкзаки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 900 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Жорсткий каркас |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний, у зади, внутрішній, 2 великих, 5 |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 109 ₴









