Стильна невелика жіноча шкіряна сумка Червоного кольору, Galanty
- Немає в наявності
- Код: 733
2 109 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна середня сумка, містка. Виконана з натуральної шкіри, рифлена на дотик, тримає форму в порожньому вигляді. Багатофункціональна Сумка. Закривається на блискавку. Всередині 1 основний відділ на блискавці, 2 кишені на блискавці і 3 невеликих кишені для дрібниць. На задній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці для зберігання речей в безпеці. Є 1 регульований ремінь, і 1 нерегульований, стильний і міцний . Сумку можна носити на плечі, через плече або на згині ліктя. Фурнітура кольору срібла. На дні 4 металеві ніжки для зручного розташування на нерівних поверхнях. Модель зручна і має оригінальний дизайн. Стильна жіноча сумка буде поєднуватися з будь-яким нарядом або повсякденним чином.
Матеріал: Натуральна шкіра рифлена (Тайвань)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Регульований ремінь: 135 см
Ремінь нерегульований: 90 см
Висота 24 см
Довжина 29 см
Ширина 16 см
Вага 700 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 0 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 160 мм |
| Виробник | Galanty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Тиснена |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 109 ₴









