Жіноча середня містка жіноча шкіряна повсякденна сумка Galanty, Сіра
- Немає в наявності
- Код: 729
2 166 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна сумка, містка. Виконана з натуральної щільною італійської шкіри. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді, рядки рівні, тверде дно. Стильна шкіряна сумка ,класичного дизайну відмінно підійде для носки на кожен день. За розмірами виглядає скромно, але дуже привабливо, при цьому містка і практична. Всередині одне велике основне відділення, переделено перегородкою на блискавці, на 2 частини, 2 кишені на блискавці і 2 невеликих кишені для телефону або ключів. Закривається на блискавку і відкидний клапан. На задній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці. Металеві ніжки для зручного та практичного розташування на будь-якій поверхні. В комплекті є регульований ремінь і дві ручки. Таким чином можна носити в руці, на згині ліктя і на плече/через плече.Фурнітура кольору срібла.Велика шкіряна сумка вмістить в себе не тільки все необхідне але і ділові жіночі приналежності. Відмінно підійде для походу по магазинах, для прогулянок по місту, на роботу або ділових зустрічей.
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Ремінь 120 см
Висота 26 см (Без ручок)
Ручки 14 см
Довжина 32 см
Ширина 15 см
Вага 1 кг
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 166 ₴









