Жіноча велика, зручна повсякденна сумка з натурального замша Galanty, Коричнева
- Немає в наявності
- Код: 730
2 565 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна сумка Хобо із замші. Містка виконана з натурального лазерного замша, м'яка і приємна на дотик. Красива і дуже приваблива строчки рівні, тверде дно. Відмінно підійде для походу по магазинах, для прогулянок по місту і особливо зручно для походу на роботу. Стиль сумочки буде поєднуватися з будь-яким одягом.Всередині два великих основних відділення, переділ перегородкою на дві частини, 2 містких кишені на блискавці і 2 невеликих кишені для телефону або ключів. На задній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці. Так само невеликі кишені по боках щоб розмістити невеликий блокнот, записи або інші дрібниці. В комплекті є регульований ремінь з чіпкої на плече. Таким чином можна носити в руці, на згині ліктя і на плече. Фурнітура кольору срібла. Металеві аксесуари. Сумісна з форматом А4. Закривається на блискавку.
Матеріал: Натуральна замша (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Довжина ручок 17 см
Ремінь 65 см
Висота 32 см
Довжина 44 см
Ширина 11 см
Вага-900 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Довжина плечового ременя | 650 мм |
| Довжина ручок | 170 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Етнічний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Замша |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, аксесуари |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 565 ₴









