Велика шкіряна сумка формату А4 Galanty чорна
- Немає в наявності
- Код: 727
2 223 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика шкіряна сумка Galanty
Хочете придбати для себе гарну і дуже корисну річ? Пропонуємо вашій увазі сумочку з італійської шкіри Galanty. Стиль і практичність в одному флаконі! Вона підійде до будь-якого одягу, буде доречна на будь-якому заході. Вона ідеальна! Хочете придбати її? Натисніть «Купити».
Головне про товар
![]() |
Сумочка виготовлена з щільної шкіри. |
![]() |
Для зручності носіння на плечі передбачений регульований ремінець (120 см). |
![]() |
Розміри жіночого аксесуара — 35×15×28 див. |
![]() |
Довжина ручок в даній моделі — 14 див. |

Переваги даної моделі
![]() |
У сумочці дуже багато відділень і кишень, відкритих і на блискавки. |
![]() |
Для того чтобы сумка оставалась как можно дольше в первоначальном виде предусмотрены 4 металлические ножки. |
![]() |
Изделие выполнено в черном матовом цвете, фурнитура серебристого оттенка. |
![]() |
Ее можно брать с собой на деловые переговоры, для прогулок по городу или для работы. |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Сообщить менеджеру компании все детали заказа
Оплатить покупку наиболее удобным для вас способом
Получить заказ у курьера или в отделении службы доставки
Хотите быть неотразимыми и выглядеть на все 100? Закажите кожаную сумку от Galanty в нашем магазине прямо сейчас!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 223 ₴

















