Жіночий шкіряний рюкзак-сумка, Срібло модельний ряд 2019 року.
- Немає в наявності
- Код: 726
2 109 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Женский классический кожаный рюкзак сумка 2в1 тренд 2018-2019 года. Выполнен из плотной итальянской кожи высокого качества, ровные швы и держит форму даже пустым. Имеет приятный дизайн, гладкий на ощупь. Данная модель универсальная сегодня сумка завтра рюкзак расположит все необходимые вещи: Косметичку, документы (формата а4) и все необходимое для современной девушки (помаду расческу и тд) Основное отделение закрывается на молнию. 2 маленьких кармана для мелочей и 2 больших отдела на молнии для лучшего хранения вещей в безопасности. На задній стороні рюкзака розташований додатковий відділ на блискавці, а так само на передній частині. Якісна фурнітура кольору срібла. Така річ повинна бути у кожної леді в гардеробі. З ним Ви будете виглядати сучасно і елегантно.
Характеристика:
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Висота 34 см
Довжина 29 см
Ширина 12 см
Вага-900 грам
Інші кольори і рюкзаки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 900 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 9 л |
| Особливості | Жорсткий каркас, Лямки анатомічної форми, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
| Колір | Срібний |
- Ціна: 2 109 ₴









