Шкіряний жіночий портфель-сумка крокодил 3D Сріблястого кольору, Новинка
- Немає в наявності
- Код: 723
2 109 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий шкіряний рюкзак-сумка крокодил 2в1 тренд 2018-2019 року. Виконаний із щільної шкіри високої якості, рівні шви і тримає форму навіть порожнім. Привертає до себе увагу оточуючих, має приємний дизайн 3D крокодила рифлений на дотик. Дана модель універсальна, її можна використовувати на кожен день, для університету або походу на роботу, зручно розмістити планшет, косметичку, документи і все необхідне для сучасної дівчини, 2 маленьких кишені для дрібниць і 2 відділу на блискавці для кращого зберігання речей у безпеки, додатковий карман всередині. На задній стороні рюкзака розташований додатковий відділ на блискавці. На передній частині додатковий стильний кишеня на блискавці. Закривається на блискавку під накидочным клапаном. Особливістю такого рюкзака, в тому що його можна носити як рюкзак, так і сумку, з допомогою регульованих лямок на задній стороні. Якісна фурнітура кольору срібла. Така річ повинна бути у кожної леді в гардеробі. З ним Ви будете виглядати сучасно і елегантно.
Характеристика:
Матеріал: Натуральна шкіра (Тайвань)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Висота 32 см
Довжина 25 см
Ширина 14 см
Вага-900 грам
Інші кольори і рюкзаки у нас на сайті lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 900 г |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Жорсткий каркас |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний, у зади, внутрішній, 6, 2 великих |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 109 ₴









