Чорний унісекс маленький гаманець Baellerry на блискавці м'який
- Немає в наявності
- Код: 719
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький компактний гаманець Baellerry унісекс. Зроблений з шкіри PU на м'якій основі. Компактних розмірів, легко помістяться в маленьку сумочку чи великий клатч. Приємний на дотик, всередині є багато різних відділень, одне відділення під купюри, 1 1 фото відділ, 6 відділів для кредитних карток, 3 додаткових відділів і кишеня на блискавці для дрібниці. Гаманець закривається на блискавку
Висота 9 см
Ширина 11.5 см
Товщина 2 см
Вага 100 грам
Більше гаманців і квітів у нас на сайті lisbag.com.ua
Висота 9 см
Ширина 11.5 см
Товщина 2 см
Вага 100 грам
Більше гаманців і квітів у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 90 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 9 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, візерунок, Блискавка |
- Ціна: 285 ₴









