Дорожня сумка, сумка для подорожей Кремового кольору з регульованим ременем
- Немає в наявності
- Код: 158
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка. Виконана із щільної, водовідштовхувальним якісної шкіри PU. Відмінно підійде для чоловіків і жінок. Сумка закривається на блискавку, всередині одне велике відділення. Така дорожня сумка відмінно послужить Вам у повсякденному житті, в поїздках, подорожах і походу в тренажерний зал, фітнес. Є знімних регульований ремінь, 2 ручки, 4 металеві ніжки для зручного розташування. Дана модель стане не тільки стильним і привабливим, але й практичним і улюбленим аксесуаром. Фурнітура кольору срібла.
Висота 36 см
Ширина 48 см
Ширина дна 19 см
Ручки 19 см
Довжина ременя 130 см
Дана модель є реплікою люкс якості.
Висота 36 см
Ширина 48 см
Ширина дна 19 см
Ручки 19 см
Довжина ременя 130 см
Дана модель є реплікою люкс якості.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Кремовий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 19 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 1 140 ₴









