Сумка на колесах дорожня 59 х 31 х 38 см 72 л Велика Блакитна
- Немає в наявності
- Код: 420-в-6
1 440 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка, або сумка на колесах. Виконана із щільної, водовідштовхувальним якісної шкіри PU. Сумка складається з місткого відділення на блискавці, а так само невеликого кишені на блискавці всередині. З зовнішньої сторони місткий кишеню на всю довжину сумки. Вставки з металу додатково зміцнюють каркас сумки. Перевага даної моделі в висувний ручки, її можна сховати під блискавку. Дно сумки тверде, має 4 пластмасових ніжки, щоб розташувати її на будь-якій поверхні, а так само бічні ніжки для положення стоячи. Можна використовувати для далеких поїздок або на кожен день.Характеристики:
Верхня ручка і бічна ручка для перенесення
Усі відділення на блискавці;
Двотрубна висувна ручка
Два колеса з поліуретану хорошої якості, тихий хід
Велика:
Довжина 59 см
Ширина (дно) 31 см
Висота 38 см
Вага 2.20 кг
Обсяг 72 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sky travel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Блакитний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 72 л |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 59 см |
| Глибина | 31 см |
| Вага | 2.2 кг |
- Ціна: 1 440 ₴








