Ніжно рожева жіноча сумка повсякденна міні, мила і стильна
- Немає в наявності
- Код: 216
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча легка, мила міні-сумка. Виконана з шкіри PU, приємна на дотик. Відмінно підійде для повсякденних прогулянок, поміститися найнеобхідніше телефон, ключі, гроші, картки. Має ніжний дизайн. Підійде для дівчат та для маленьких дівчаток. Закривається на магніт і молниею під ним. Спереду невеликий кишеня для ключів. Регульований ремінь на зав'язках. Кругла витончена форма надає вишуканості даної моделі.
Ремінь 125 см
Висота 15 см
Ширина 15 см
Дно 8 см
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua

Ремінь 125 см
Висота 15 см
Ширина 15 см
Дно 8 см
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 342 ₴









