Маленька мила жіноча сумка через плече ніжно Ніжно-рожевого кольору
- Немає в наявності
- Код: 098
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Увага! Дивіться розмір сумочки.
Яскрава стильна міні сумочка клатч. Виконана з лакованої шкіри PU, всередині тканинна підкладка. Закривається на клапан. Всередині 2 маленьких відділення для ключів, невеликого телефону і грошових коштів. Дана модель не вмістить багато речей, вона розрахована для прогулянки і повсякденного носіння. Вмістить тільки найнеобхідніше. Легка і практична. Можна використовувати як клатч, гаманець або сумочку. В комплекті знімних ремінь.
Довжина 17.5 см
Висота 12.5 см
Товщина 2 см
Ремінь 125 см

Інші кольори і товари у нас на сайті lisbag.com.ua
Яскрава стильна міні сумочка клатч. Виконана з лакованої шкіри PU, всередині тканинна підкладка. Закривається на клапан. Всередині 2 маленьких відділення для ключів, невеликого телефону і грошових коштів. Дана модель не вмістить багато речей, вона розрахована для прогулянки і повсякденного носіння. Вмістить тільки найнеобхідніше. Легка і практична. Можна використовувати як клатч, гаманець або сумочку. В комплекті знімних ремінь.
Довжина 17.5 см
Висота 12.5 см
Товщина 2 см
Ремінь 125 см

Інші кольори і товари у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Лакова |
| Матеріал | шкіра PU |
| Тип застежки | Клапан |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 342 ₴









