Чоловіче портмоне на кожен день Baborry класичний Чорний
- Немає в наявності
- Код: 717
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний, класичний чоловічий гаманець, портмоне для повсякденного носіння. Виконаний з шкіри PU, приємний і гладкий на дотик. Зверху напис Baborry додає вишуканості даного гаманцю. Всередині 1 відділу для купюр,4 відділу для кредитних карт і 1 відділ на блискавці під дрібниця. Таке чоловіче портмоне буде незамінним аксесуаром. Зручно лягати в руці. Місткий і в той же час приємний і просторий.
Висота 8.5 см
Довжина 11 см
Довжина в розкладеному вигляді 22 см
Інші кольори та моделі у нас на сайті http://lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 285 ₴
- Спосіб упаковки: роздрібна упаковка









