Чоловіче портмоне Baellerry Коричневого кольору (відео огляд в описі)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 083
285 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний, класичний чоловічий гаманець, портмоне для повсякденного носіння. Виконаний з шкіри PU, приємний і гладкий на дотик. Зверху напис Baellerry додає вишуканості даного гаманцю. Всередині 2 відділи для купюр,1 фото вікно, 4 відділу для кредитних карт. Таке чоловіче портмоне буде незамінним аксесуаром. Зручно лягати в руці. Місткий і в той же час приємний і просторий.
Висота 10 см
Довжина 12 см
Довжина в розкладеному вигляді 23 см
Інші кольори та моделі у нас на сайті http://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
| Виробник | Baellerry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для монет | Немає |
| Матеріал | шкіра PU |
| Розташування монетниці | Ні. |
- Ціна: 285 ₴









