Жіночий рюкзак з виходом під навушники Чорного кольору, повсякденна носка
- Немає в наявності
- Код: 715
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний і оригінальний,рюкзак із золотистою фурнітурою. Стильний класичний рюкзак доповнить Ваш образ своїм дизайном і стане незамінним аксесуаром в повсякденному використанні. Закривається і відкривається на блискавку. Має два основних відділи, досить великий і місткий для різних дрібних речей і маленька кишенька для планшета або документів. Вихід під навушники зверху, робить рюкзак ще більш стильним і молодіжним. Регульовані лямки, фурнітура золото.
Довжина 20.5 см
Висота 27.5 см
Дно 13 см
Вага 270 грам
Даний товар є копією люкс якості
Більше тут товару lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 270 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 27.5 см |
| Глибина | 13 см |
| Об`єм | 8.5 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | основний, попереду |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
| Особливості | форнитура, Регулювання розміру, Водовідштовхувальне просочення, вихід для навушників |
| Візерунки і принти | заклепки |
- Ціна: 684 ₴









