Сумка слінг синя сумка барсетка (слінг) з оксфорда
- Немає в наявності
- Код: 706
399 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Мужская вместительная сумка (слинг). Отлично подходит для мужчины любого возраста. Предназначена данная мужская сумка для деловых встреч. прогулок, командировок и любого другого вида занятости. Выполнена из прочного оксфорда с подкладкой, водонепроницаемая, вместительная и удобная. Довольно вместительная для повседневного ношения (формат А4 вмещается в согнутом состоянии). У нее имеется три отделения , спереди карман на молнии и еще один основной, внутри которого карман. Ремінь можна одягнути з двох сторін, на праве плече і на ліве плече.Дана модель підійде до будь-якого стилю одягу, модний і практичний. Ви зможете мати все під рукою для чоловічих повсякденних речей.
Висота 30 см
Ширина 19 см
Ширина дна 13 см
Максимальна довжина ременя 107 см
Вага 300 грам
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | текстиль |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
- Ціна: 399 ₴









